Çelik Elazığ

ÇELİK ELAZIĞ

 

ÇELİK ELAZIĞ  döküm firması olarak uzun yıllardır döküm firması olarak Elâzığ bölgesinde çalışmaktayız. Geçmişten günümüze kadar sürede büyüyerek oldukça kaliteli bir şekilde döküm parçaları imalatı işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

Profesyonel ekibimiz ile günümüzdeki son teknoloji sistemlerini kullanarak gerek yurt içinde gerek yurt dışında tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Vagon döküm parçaları, iş makinesi yedek parçaları veya herhangi bir konunun imalatı konusunda pek çok başarılı faaliyet gerçekleştiriyoruz. İstekleriniz doğrultusunda bütün işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz

Firmamız geçmişten günümüze kadar kaliteli şekilde üretimler yapmış olup her üretim sonucunda başarılı sonuçlara ulaşmıştır. ÇELİK ELAZIĞ Özellikle günümüzde yer alan firmamız tamamen müşteri memnuniyetine önem vererek tüm Elâzığ çelik döküm müşterilerin istekleri doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yapmakta olduğumuz pek çok döküm çeşidi vardır. Bunlar ise şöyledir: ÇELİK ELAZIĞ  Paslanmaz çelik döküm, çelik döküm, yüksek alaşımlı çelik döküm, sfero döküm, pik döküm, döküm alaşımlı çelik döküm gibi pek çok döküm çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bu döküm çeşitlerimiz de kalıplama ve ısıl işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

 

Çelik döküm işlemleri firmamız bünyesinde bulunan döküm tesislerinde başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Otomotiv, tarım ve benzeri birçok sektöre birçok döküm hizmeti vermekteyiz. Elâzığ çelik döküm firması olarak ısıya dayanıklı ,sızdırmazlık ve aşınmaya dayanıklı döküm parçaları ile sizlere tecrübemizi en üst seviyede sunarak başarılı bir hizmet anlayışı sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Döküm Elazığ başlıklı makalemizde DÖKÜM ELAZIĞ hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir