Metalurji Elazığ

METALURJİ ELAZIĞ

Şirketimiz yıllardır metalurji alanında çeşitli hizmetler vermektedir. Metalurji, metallerin cevher gibi kaynaklardan kazanma gibi durumlar ve alaşım, şekil gibi durumlarda en uygun özellikler kapsamında pe çok testler meydana gelmekte ve incelenmekte olan bilim dalı olarak bilinmektedir.

 

metalürji Elâzığ  ,  uzun süredir demir-çelik sektöründe yer alan başarılı firmalardan bir tanesidir. Sektör de Elâzığ metalurji olarak bilinmekte olan bu firmamız yatırımları ile günbegün büyümeye yönelik hareketler uygulamaktadır. Türkiye’de başarılı çelik üreticileri arasında yer alan  metalurji Elâzığ çelik üretim ile birçok faaliyetini başarılı bir şekilde meydana getirmekte olup bulunduğu bölge başta olmak üzere pek çok yatırımı ve gerçekleştirmekte olan demir çelik sektörü içerisinde başarılı bir şekilde yer almaktadır. Gerçekleştirmeye devam ettiği faaliyetler kapsamında demir çelik sektöründeki başarısı hızla büyümeye devam etmektedir.

 

Elâzığ Metalurji için önemli olan kalite ve dürüstlük olmaktadır. Türkiye kapsamında başarılı çalışmalar yürüten bu firma gün be gün artan kapasitemiz ve faaliyetlerimiz ile oldukça yükselişe geçmiş durumdayız. Kaliteli bir şekilde piyasaya sunulan bu hizmetler kapsamında pek çok müşteri kitlesi oluşturduk. Bugüne kadar hizmet vermiş olduğumuz tüm metalurji hizmetlerini bu alanda daima başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Gerçekleşen tüm hizmetlerimiz de üretim faktörlerine oldukça dikkat edilmektedir. Üretim faktörlerinden bahsedecek olunur ise cevherin yapısı, tenörü ve metalin mevcut olan saflık derecesi olarak  bahsedebiliriz.

 

 

Bir önceki yazımız olan DEMİR DÖKÜM ELAZIĞ başlıklı makalemizde Çelik Döküm, Demir Döküm ve Demir Döküm Elazığ hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir